CoLOS Overall Equipment Effectiveness

CoLOS Overall Equipment Effectiveness

Dzięki CoLOS® OEE możesz jeszcze bardziej zwiększyć wydajność swojej linii produkcyjnej poprzez lepsze zrozumienie przyczyn ograniczeń wydajności linii, dzięki czemu łatwiej możesz podejmować właściwe decyzje.

Nieustanne mierzenie i raportowanie wskaźników OEE

 • Automatyczna analiza wskażników OEE
  CoLOS OEE zbiera dane w czasie rzeczywistym z drukarek Markem-Imaje oraz innych urządzeń na linii produkcyjnej w celu zmierzenia wskaźników OEE za kluczowych danych wydajności (KPI), dostępności i jakości.
 • Raportowanie w czasie rzeczywistym
  Dzięki dostępowi do informacji, które masz zawsze w zasięgu ręki możesz obserwować czynniki wpływające na OEE, przez co łatwiej możesz podejmować właściwe decyzje.
 • Zwiększona dostępność, wydajność i jakość
  Analizując raporty historyczne możesz podejmować decyzje zwiększające bezawaryjność oraz optymalizować wydajność produkcji nawet o 10–15% na liniach o znaczeniu krytycznym.

Łatwe wdrożenie

 • Gotowy do użycia w ciągu dni, a nie miesięcy lub lat
  Dodatkowy moduł jest przygotowany do łatwej integracji z już używanym oprogramowaniem CoLOS®.
 • Gotowe rozwiązanie
  CoLOS OEE jest dostępny od ręki w standardowej konfiguracji lub w wersji zaawansowanej, w 100% konfigurowalnej do indywidualnych potrzeb klienta.
 • Modułowe i skalowalne rozwiązanie
  Z pakietu CoLOS® możesz wybrać to, co Ci jest potrzebne. Znajdziesz moduły przeznaczone dla pojedynczych drukarek, dla pojedynczych linii albo całej fabryki oraz skonfigurujesz i dostosujesz do swoich potrzeb.

Do góry