CoLOS Promotional Coding

CoLOS Promotional Coding

Aby zapewnić prawidłową dystrybucję i zgodność produktu, CoLOS® Promotional Coding stosuje unikalne kody marketingowe dla każdego produktu przy pełnej prędkości linii, umożliwiając większą elastyczność w realizacji promocji marketingowych regularnych i „na żądanie“.

Elastyczność znakowania promocyjnego

 • Łatwe wdrożenie
  System drukuje wcześniej przygotowane unikalne kody promocyjne w czasie rzeczywistym na każdym opakowaniu bez spowalniania produkcji i bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu.
 • Zawsze dostępne
  Kod promocyjny można wykorzystać do identyfikacji konkretnego zlecenia produkcyjnego lub indywidualnego produktu w przypadku promocji „na żądanie“ albo włączyć na stałe w ramach ogólnej promocji.
 • Łatwa integracja
  System nie tylko zarządza kodami, które mają zostać wydrukowane, ale także generuje raporty o wydrukowanych kodach. Te dane można wyeksportować w celu późniejszego wykorzystania, szczególnie w promocjach skierowanych do konsumenta.

Skuteczne wzmocnienie marki

 • Wydajna produkcja
  Używanie tej samej drukarki do kodowania danych i kodów promocyjnych zapewnia dokładniejszą kontrolę, a także większą elastyczność i łatwiejsze dostosowanie w celu usprawnienia kampanii marketingowych.
 • Uproszczone zarządzanie danymi
  Dystrybucja i drukowanie kodów w czasie produkcji, a nie u producenta opakowań oznacza uproszczone zarządzanie kodami do wydrukowania. Zmiany produkcji w ostatniej chwili są łatwe do wdrożenia.
 • Łatwiejsza komunikacja z konsumentami
  Wpływ unikalnego znakowania na sposób, w jaki komunikujemy się z klientami końcowymi, umożliwia nawiązanie otwartego dialogu z klientami poprzez działania marketingu mobilnego, szczególnie w programach lojalnościowych.

Do góry